Vážený pane starosto, ráda bych chtěla tímto dopisem poděkovat Vašim členům výjezdové jednotky Sboru dobrovolných hasičů města Horní Jiřetín za aktivní účast při likvidaci požáru v Janově.
Dne 4. července 2015 v nočních hodinách byla Vaše jednotka přivolána k likvidaci požáru bytové jednotky v Janově, ul. Sadová, č.p. 285. Jednalo se o rozsáhlý požár v 7. nadzemním podlaží. Díky poloze požářiště a vysoké intenzitě hoření byla likvidace pro zasahující hasiče velmi fyzicky náročná.
Členové Vaší jednotky přistoupili k plnění úkolů uložených velitelem zásahu svědomitě, disciplinovaně a s velkým osobním nasazením. Děkuji Vám i členům výjezdové jednotky Sboru dobrovolných hasičů Horní Jiřetín za neocenitelnou pomoc a spolupráci při zdolávání mimořádných událostí na území okresu Most.

plk. Ing. Eva Benáková
ředitelka územního odboru Most
HZS Ústeckého kraje

Go to top